אנחנו יכולים להתאים זנים ולדעת בדיוק מה מתאים לצרכים שלנו, אבל כדי להפיק את המקסימום מטיפול בעזרת קנביס רפואי, כדי להיות מהאנשים האלו שנהנים מהקנביס בצורה הכי נכונה ומדויקת ועם מינימום תופעות לוואי – חשוב שנפסיק לערבב תרופה עם מחלה ושנתחיל לעשן קנביס ללא טבק, נקי כמו שהטבע יצר אותו, ללא טבק והחומרים הממכרים והמסרטנים שיש בו.

אני מזמינה אותך לעבור את התהליך החשוב ביותר להשגת התוצאות האופטימליות מהקנביס הרפואי:

גמילה מטבק לצרכני קנביס

זו לא עוד תכנית טרחנית ומנותקת מהמציאות שמסבירה לך על נזקי הטבק וחוזרת על כל מיני הפחדות רפואיות נכונות, אך לא יעילות, לגמילה מטבק. זוהי תכנית מפתיעה וייחודית למעשני קנביס שתעשה לך סדר בכל מה שאי פעם שמעת על קנביס וטבק ותתן לך כלים פרקטיים מיידיים כדי להוריד בהדרגה את מינון הטבק עד שהקנביס שלך יהיה נקי מטבק וחומרים רעילים אחרים וההשפעות המרפאות והמיטיבות של הקנביס יורגשו במלואן.
אנשים טועים לחשוב שעדיף לעשן קנביס מעורבב בטבק.
זו טעות מהותית.
צריכה נבונה של קנביס, כזו שממקסמת את הטיפול ומובילה לתוצאה הטובה ביותר, היא צריכה של קנביס נקי.
אמנם נראה לנו שהטבק מגדיל את הקססה, אבל בתכלס – הטבק ממכר וגורם לנו לעשן יותר.
כשאנחנו מערבבים את הקנביס עם טבק אנחנו מערבבים תרופה עם מחלה ובזמן שאנחנו מנסים לשפר את איכות חיינו בעזרת הקנביס אנחנו פוגעים בה עם הטבק.
הקושי בעישון קנביס נקי הוא לא עניין כלכלי של הגדלת הקססות וזה גם לא כי לעשן נקי שורף בגרון (יש לי אגב טיפים מצוינים כדי שלא ישרוף). זו פשוט התמכרות.

הפתרון להתמכרות:
תכנית גמילה מטבק לצרכני קנביס רפואי

מה נעשה יחד?

במפגש חד פעמי של כ-4 שעות אני מפרטת בצורה פשוטה וברורה מלאת דוגמאות רלוונטיות ותובנות בסיסיות על קנביס, טבק והגמילה ממנו, שרק כשמבינים אותן – אפשר להגמל ללא סבל.

אני מגלה את כל מה שצריך וכדאי לדעת על הטבק בקססה שלך ועוד הרבה מעבר, עם המון עצות, טיפים, דוגמאות וסודות מקצועיים ומדוייקים המסבירים איך לעשן קנביס נקי ולהפיק את המקסימום מכל שאיפה ושאיפה.

הכל ברור, פשוט ליישום בבית ואפילו כיף.

בסיכומו של המפגש תהיה לך תוכנית גמילה ברורה ומקצועית בכדי להפסיק לערבב את הטבק והשפעותיו המזיקות עם הקנביס המופלא

קצת שיתופים של מי שזכיתי ללוות:

לבירורים, שאלות, קביעת הדרכה/סדנא ושיחת יעוץ והתאמה אני מזמינה אותך למלא פרטים בטופס:​

דילוג לתוכן