אודות נטע קובלסקי – מטפלת רגשית בכאב כרוני ומדריכה לשימוש בקנביס רפואי

היי, אני נטע קובלסקי

יועצת ומדריכת קנביס לשימוש נכון ומושכל

מטפלת רגשית בשילוב קנביס, מודעות ונשימה.

בגיל 27, לאחר 14 שנים של כאבים בלתי פוסקים – 24/7, אובחנתי בפיברומיאלגיה, פריצת דיסק צווארית ובפולינוירופתיה – פגיעות עצביות. כעס – עלבון – השפלה – ייאוש – פחד – חוסר אמונה – זעם היו חלק מהיומיום שלי. ניסיתי טיפולים רפואיים, תרופות ומה לא וכל פעם אותו הסיפור חזר. הדבר היחיד שעזר לי הוא הקנביס – כשצרכתי אותו הכאב עבר אך ברגע שהשפעת הקנביס ירדה, הכאב חזר.

עד שהחלטתי שדי, סבלתי מספיק, עכשיו הזמן לחיות, עכשיו הוא הזמן לבחור בחיים. מאז עברו 7 שנים בהם חקרתי – למדתי – העמקתי – ייסדתי וניהלתי עמותה – פיתחתי מודל להתמודדות עם פיברומיאלגיה וכאב כרוני – ובעיקר גיליתי את עצמי מחדש. גיליתי שכדי להפיק את המקסימום  מהרישיון לקנביס רפואי והטיפול בעזרתו צריך לדעת איך לצרוך אותו בצורה מושכלת ויעילה. גיליתי איזה ריכוזים של קנביס רפואי מתאימים לי, כמה שאיפות נכון לי לצרוך, איפה ומתי. בעיקר גיליתי שכאב כרוני הוא לא רק פיזי, הוא גם רגשי והבנתי שעד שלא נטפל במקור הכאב הרגשי הכאב יישאר אתנו ונוכל לשים עליו רק פלסטר שיקל לזמן מוגבל.

היום הכאב לא מנהל את חיי, אני חיה חיים מלאים ומאושרים, עובדת ומאושרת. היום אני מנהלת את עצמי ולא הכאב מנהל אותי.

כשיצאתי למסע כל מה שרציתי זה להרגיש זה כמה שעות ללא כאב, לא חשבתי שהמסע שלי יוביל אותי למקום שאני נמצאת בו היום.

במסע פגשתי ועודני פוגשת המון כאב, סבל, ייאוש ותסכול של מתמודדים ומתמודדות עם מחלות שונות והבנתי מהרגע הראשון שאת כל הידע שאני צוברת אני חייבת ל העביר הלאה ולהנגיש את מה שאני יודעת על צריכת קנביס נכונה ומושכלת ועל דרכי התמודדות רגשיים ופיזיים עם מחלות מגוונות.

אני מסייעת לטיפול בעזרת בעלי חיים ומטפלת מוסמכת בריברסינג – נשימה מודעת – נשימה מעגלית, למדתי תטא הילינג, עברתי עשרות סדנאות העצמה והתפתחות, והיום אני מלווה בתהליכי העצמה וריפוי בעזרת כלים מעולם הנשימה, קנביס, מודעות, קואצ'ינג ובעלי חיים.

אני זוכרת כמה היה קשה לי להיות בחיים של כאב כרוני. אני זוכרת את הייאוש, את הסבל, את ההלקאה העצמית, את האשמה, את הרגשת הבדידות. אני זוכרת כמה הייתי מיואשת. שוב ושוב עשיתי את אותן פעולות שייצרו את אותן התוצאות. לא הפסקתי לשאול את עצמי מה לא בסדר איתי ולמה דווקא לי זה קורה?! עד שבסוף גיליתי שהכל בסדר איתי, וזה לא משנה למה זה קרה דווקא לי אלא מה המשמעות של זה בחיים שלי, הבנתי שפשוט היו חסרים לי כלים וידע בשביל לשנות את החיים ולפתור את הכאב הכרוני.

אם הרגשת שקראת את סיפור חייך, הכול בסדר, אפשר לנשום 🙂
גם לך יכולים להיות חיים ללא כאב.

השחרור שלך מהכאבים הכרוניים נמצא ממש כאן, בתוכך, אני מזמינה אותך לאפשר את זה לעצמך.

הצוות

נועה קובלסקי

מנהלת בק אופיס של חברת קובלסקי, סובלת מכאב כרוני משנת 2011 ומטופלת בקנביס רפואי משנת 2013.

מנהלת קבוצה בעלת 8,463 חברים – "חולים ותומכיהם רוצים קנביס רפואי".

לוחמת, מסייעת למטופלי הקנביס הרפואי בישראל  (הפגנות, מאהל מחאה 3 חודשים מול בית ראש היחידה של היק"ר)

נכנסתי לתחום הקנביס מתוך אמונה שכל מטופל במדינת ישראל לא צריך לעבור את התלאות שעברתי ונכון שיקבל את הטיפול הנכון והמתאים לו. 

אם הגעת לכאן בטח נמאס לך שהכאב מנהל את החיים שלך
וברור לך שהגיע הזמן לחזור לחיים בריאים, מאושרים ומלאים.
יכול להיות שיש לך שאלות על כאב כרוני, קנביס רפואי, נשימה והקשר ביניהם.

או שאולי סתם גלשת באתר ועלו לך שאלות…

כך או כך – אני כאן, זמינה עבורך

נטע קובלסקי

052-2513967
[email protected]

דילוג לתוכן