הגעת לשלב הבא.
השלב שבו ברור לך שהכאבים הכרוניים הם לא משהו שייפתר רק עם תרופות או קנביס.
השלב שבו ברור לך שרק תהליך ריפוי עמוק יעזור לך להפסיק את העבדות לכאבים הכרוניים ויוביל לחיים בריאים ומאושרים.

אני מזמינה אותך לשנות את חייך מקצה לקצה ולהפסיק לתת לכאבים הכרוניים לנהל את חייך בליווי מקצועי פרטני שמשלב נשימה תודעה וקנביס

בתכנית טיפול ממוקדת ומקצועית נחשוף את השורשים הרגשיים של הכאב באמצעות כלים מעולם הריברסינג, נפתח את הטראומות שהובילו אליו ונסגור אותן בחזרה בצורה חדשה, שמכילה ומחבקת את העבר שלנו.

כל זאת במטרה להפסיק לשים פלסטרים זמניים שמעבירים את הכאב לזמן קצר ולשחרר אותו מחיינו בצורה שלמה תוך ידיעה ברורה איך לשמר את התוצאה מבלי לחזור שוב ושוב להתקפי כאבים שוחקים.

כך החיים יחזרו למסלולם
והבריאות הפיזית והנפשית שלך ישגשגו

אני יודעת שהכאבים הכרוניים שולטים בחייך כבר תקופה. אולי מצאת דרכים להקל עליהם: תרופות, קנביס או דרכים אחרות שעוזרות סך הכל, אבל הכאבים בכל זאת חוזרים כשההשפעה של הטיפול מתפוגגת.
בטוח תהית לעצמך איך ממשיכים מכאן ומגיעים לבריאות מיטבית?
איך חווים פחות כאב מבלי להעלות מינונים?
דווקא אחרי שכבר יש לנו טיפול תרופתי, רשין לקנביס רפואי, או משהו אחר שמסייע לכאבים הכרוניים, אנחנו מוצאים את עצמנו במלכוד.
יש הקלה, פחות כואב, אפשר לתפקד יותר – אך בדיוק כאן הקאץ', כי כדי לחיות באמת אנחנו חייבים להגיע למצב בו אנחנו לא רק שמים פלסטר שמעביר זמנית את הכאב, אלא חייבים לעבור תהליך שלוקח בחשבון הכל:

את כל זה ועוד אני אלווה אותך יד ביד ללמוד, להבין, לחוות, להרגיש ובעיקר ליישם אצלך בחיים כדי שהכאבים הכרוניים יהיו חלק מעברך ומעתה והלאה חייך יהיו ללא מגבלות וללא החשש מהתקף הכאבים הבא

הכל כדי לשחרר את העבר ולצמוח מהמקום הכואב לעבר חירות פיזית ורגשית ביציבות לאורך שנים

הכאבים שלך הם לא גזרת גורל. אפשר לחיות טוב יותר וכבר מעכשיו.
המפתח הוא להניח רגע בצד את ההתעסקות רק בטיפול הפיזי וליצור שיני תודעתי שמטפל בקונפליקט הרגשי מהשורש.

קונפליקטים רגשיים הם הבסיס להיווצרות הכאבים הכרוניים שלנו.

כשאנו מכירים בהם, כואבים אותם, מחבקים אותם, מוקירים להם תודה, לומדים מהם ולומדים גם לשחרר אותם מחיינו – השיפור הוא לטווח ארוך. כשחושפים את הלא מודע באמצעות הנשימות בצורה מקצועית, במינימום בזבוז זמן ומשאבים על משככי כאבים זמניים ולא מקדמים – משתחררים מהכאב. חוזרים לחיות והכי מדהים – לחיות בלי החשש מהתקף הכאב הבא.

קצת שיתופים של מי שזכיתי ללוות:

מי, מה, מתי ואיך זה הולך?

טיפול נשימה – תודעה – קנביס מיועד לסובלים מכאבים פיזיים או רגשיים שתוקעים את החיים ומפריעים לתפקוד מלא והנאה משלל האפשרויות שהחיים מציעים לנו. הטיפול אורך 11 מפגשים אישיים, אחד על אחד איתי, ומתקיימים בקליניקות שלי בפרדס חנה או רעננה. את הפגישות אנחנו נקבע בזמן שמתאים לנו, בהתאם ללו"ז ולצרכים שלך.

לבירורים, שאלות, קביעת הדרכה/סדנא ושיחת יעוץ והתאמה אני מזמינה אותך למלא פרטים בטופס:​

דילוג לתוכן